Lijn 13 Sittard, Station - Lange Voer
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 16 feb 2015 om 12:54
Buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Sittard |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Rijdt sinds | 1 februari 2009 |
Voorganger(s) | 13 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van station Sittard via de Baandert naar de wijk Kemperkoul.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation | ||
Sittard, Walramstraat | ||
Sittard, Parallelweg | ||
Sittard, Haspelsestraat | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan/Baandert | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan/Hogeschool | ||
Sittard, Sportcentrumlaan | ||
Sittard, Rembrandtstraat | ||
Sittard, Tudderenderweg | ||
Sittard, Hemelsley | ||
Sittard, Verdistraat | ||
Sittard, Winston Churchilllaan | ||
Sittard, Romeinenstraat | ||
Sittard, Wehrenweg | ||
Sittard, Lange Voer |
Geschiedenis
Op 1 februari 2009 werd lijn 13 (Grevenbicht - Sittard) geknipt in Sittard. Onder hetzelfde lijnnummer bleef alleen het stadstraject tussen het Station en de Kemperkoul bestaan. Tussen Sittard en Grevenbicht gingen vanaf die datum de nieuwe lijnen 18 en 118 rijden. Op het stadstraject bleef de dienstregeling ongewijzigd, op het traject naar Grevenbicht vonden grotere wijzigingen plaats.