Lijn 7 Apeldoorn, Station - Orden
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 feb 2015 om 11:44
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador Optare Solo |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt vanaf station Apeldoorn een lusroute via het Centrum, Orden en Driehuizen.
Dienstregeling
- De route in de andere richting wordt gereden door lijn 6. Deze lijn rijdt echter via de Rijkskantoren en heeft een andere route in Orden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Amaliapark | ||
Apeldoorn, Ritbroekstraat | ||
Apeldoorn, Prinses Beatrixlaan | ||
Apeldoorn, Blekersweg | ||
Apeldoorn, Edelweisslaan | ||
Apeldoorn, Eburonenstraat | ||
Apeldoorn, Albert Cuyplaan | ||
Apeldoorn, Ordenplein | ||
Apeldoorn, Mandala/Kazerne | ||
Apeldoorn, Treverilaan | ||
Apeldoorn, Orderparkweg | ||
Apeldoorn, Driehuizerweg | ||
Apeldoorn, Asselsestraat | ||
Apeldoorn, Prins Willem Alexanderlaan | ||
Apeldoorn, Ritbroekstraat | ||
Apeldoorn, Amaliapark | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
Apeldoorn, Station |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd de stadsdienst van Apeldoorn geheel nieuw opgezet, dit gebeurde mede door de grote wijzigingen die de NS doorvoerde in de vertrektijden. De voormalige lijn 7 werd geknipt op het busstation. Het traject van/naar Orden bleef rijden onder het lijnnummer 7, het traject van/naar Zuidbroek ging gedeeltelijk verder onder de lijnnummers 8 en 9.