Lijn 8 Liège, Guillemins - Place Saint-Nicolas
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 8 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt vanaf station Liège-Guillemins via Laveu naar Burnenville.
Deze lijn rijdt in beide richtingen twee ritten in de ochtendspits en één rit in de middagspits.
Route
Halte | ||
Liège, Gare des Guillemins | ||
Liège, Rue de Joie | ||
Liège, Rue J. Makoy | ||
Liège, Clinique Ste-Rosalie | ||
Liège, Place H. Simon | ||
Liège, Rue de la Raine | ||
Liège, Rue de la Faille | ||
Liège, Rue J. d'Andrimont | ||
Liège, Rue Bois d'Avroy | ||
Liège, Rue F. Borny | ||
Liège, Château d'Eau | ||
Liège, Rue H. Maus | ||
Liège, Saint-Gilles Carrefour | ||
Liège, Rue du Snapeux | ||
Liège, Boulevard Carton de Wiart | ||
Liège, Place Saint-Nicolas |