Lijn 72 Liège, Place Saint-Lambert - Fond des Tawes
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 72 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 72 rijdt van Liège Place Saint-Lambert via Naniot naar Sainte-Walburge.
In de spitsuren rijden vrijwel alle ritten naar Fond des Tawes, in de daluren is dit beperkter tot ongeveer 1x/uur. Op zondag wordt helemaal niet naar Fond des Tawes gereden.
Route
Halte | ||
Liège, Place Saint-Lambert | ||
Liège, Cadran | ||
Liège, Hocheporte | ||
Liège, Batterie | ||
Liège, Rue de Campine 154 | ||
Liège, Rud Fond Pirette | ||
Liège, Lefer | ||
Liège, Plateau | ||
Liège, Avenue V. Hugo | ||
Liège, Chalet | ||
Liège, Hôpital de la Citadelle | ||
Liège, Chalet | ||
Liège, Rue Général Collyns | ||
Liège, Rue de la Chaine | ||
Liège, Chalet | ||
Liège, Rue de Vottem | ||
Liège, Rue des Cotillages | ||
Liège, Fond des Tawes |