Lijn 145 Lelystad Station Centrum - Swifterbant Het Blazoen
Buslijn 145 | |
Vervoerder(s) | OV Regio IJsselmond |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Iveco Crossway, Volvo 8700 |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 145 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 145 rijdt van Lelystad naar Swifterbant.
Op zaterdag wordt er niet tussen de haltes De Lange Streek en Het Blazoen gereden en word er na de halte De Lange Streek doorgereden als lijn 146 naar Dronten.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Schansbrug | ||
Lelystad, Vestebrug | ||
Lelystad, Rotondebrug | ||
Lelystad, Lelycentre | ||
Lelystad, Vlieterbrug | ||
Lelystad, Crematorium | ||
Lelystad, Pekstraat | ||
Lelystad, Kwikstraat | ||
Lelystad, Steenstraat | ||
Lelystad, Edelhertweg | ||
Lelystad, Proefstation | ||
Lelystad, Klokbekerweg | ||
Swifterbant, Vuursteenweg | ||
Swifterbant, Rivierduinweg | ||
Swifterbant, De Lange Streek | ||
Swifterbant, Bloemenwijk | ||
Swifterbant, Industrieweg | ||
Swifterbant, Het Blazoen |
Geschiedenis
Deze lijn is ontstaan op 14 december 2014 toen de oude lijn 145 werd geknipt in Swifterbant. Vanaf datzelfde moment is deze lijn niet meer in de avonduren en op zondag gaan rijden.