Lijn 116 Eindhoven Station - Veldhoven Cobbeek
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 116 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City G, Mercedes Citaro G |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 116 rijdt vanaf het Eindhovense station via industrieterrein De Hurk en Veldhoven Centrum naar halte Buntbeek in de wijk Cobbeek.
Op werkdagen rijden lijn 14 (Station - De Hurk) en lijn 16 (Station - Evoluon - Veldhoven Het Struweel) ieder een deel van van lijn 116.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Wilhelminaplein | ||
Eindhoven, Gagelstraat | ||
Eindhoven, Jozef Eliasweg | ||
Eindhoven, Willem de Rijkelaan | ||
Eindhoven, Hastelweg | ||
Eindhoven, Lodewijkstraat | ||
Eindhoven, Beemdstraat/Hurksestraat | ||
Eindhoven, Meerenakkerweg | ||
Veldhoven, Heistraat | ||
Veldhoven, Kruisstraat | ||
Veldhoven, Huize Sele | ||
Veldhoven, Heuvelstraat | ||
Veldhoven, Heemweg / Centrum | ||
Veldhoven, Het Lover | ||
Veldhoven, Het Struweel | ||
Veldhoven, Buntbeek |
Geschiedenis lijn 116
2015: tot 13-12-2014 reed Lijn 116 Station - Evoluon - Veldhoven De Berkt - Oerle Zuid en was het eindpunt Oerle Zittardsestraat.
2014: tot 14-12-2013 reed Lijn 116 Station - Evoluon - Veldhoven De Berkt en was het eindpunt Veldhoven Platanenlaan.
2013: Per 6-01-2013 is de lijn ontstaan als samenvoegsel van lijn 14 Station - De Hurk en lijn 16 Station - Evoluon - Veldhoven De Berkt