Lijn 27 Hoogeveen Station NS - Emmen Station
Buslijn 27 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Ü |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 27 rijdt van Hoogeveen via Noordscheschut, Geesbrug, Zwinderen, Gees, Oosterhesselen, Meppen, Aalden en Zweeloo naar Emmen.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station | ||
Hoogeveen, Centrum | * | |
Hoogeveen, Tamboerpassage | ||
Hoogeveen, Grote Kerkstraat | ||
Hoogeveen, Linthorst Homanstraat | ||
Hoogeveen, Kanaalweg | ||
Hoogeveen, Wolfsbosstraat | ||
Hoogeveen, Valkenlaan | ||
Hoogeveen, Buizerdlaan | ||
Hoogeveen, Mr. Cramerweg P+R | ||
Noordscheschut, Krakeel | ||
Noordscheschut, Schooldijkje | ||
Noordscheschut, Zwartedijkje | ||
Noordscheschut, Riegshoogtendijk | ||
Noordscheschut, Veenlust | ||
Noordscheschut, Coevorderstraatweg 1 | ||
Noordscheschut, Jan Knegtweg | ||
Noordscheschut, Tolhuis | ||
Noordscheschut, Coevorderstraatweg 115 | ||
Noordscheschut, Coevorderstraatweg 60 | ||
Geesbrug, Johannes Poststraat | ||
Geesbrug, Schoolweg | ||
Geesbrug, Coevorderstraat 20 | ||
Geesbrug, Lindenlaan | ||
Geesbrug, Zwinderense Kanaaltje | ||
Zwinderen, Johannes Postbrug | ||
Zwinderen, Verlengde Hoogeveense Vaart 63 | ||
Zwinderen, Verlengde Hoogeveense Vaart 61 | ||
Zwinderen, Verlengde Hoogeveense Vaart 55 | ||
Zwinderen, Brug | ||
Gees, Verlengde Hoogeveense Vaart 84 | ||
Gees, Goringdijk | ||
Gees, Wethouder H. Euvingstraat | ||
Gees, Oude Steeg | ||
Oosterhesselen, Geeserweg | ||
Oosterhesselen, De Kockstraat 1 | ||
Oosterhesselen, De Kockstraat 2A | ||
Meppen, De Kockstraat 12 | ||
Meppen, Driesprong | ||
Aalden, Oud Aalden | ||
Aalden, Aelderstraat | ||
Aalden, Marsstukken | ||
Zweeloo, Busstation | ||
Noord-Sleen, N381 | ||
Emmen, Frieslandweg | ||
Emmen, Weerdingerstraat | ||
Emmen, Station |
- Tussen Hoogeveen, Centrum en Hoogeveen, Tamboerpassage zit de halte: Hoogeveen, Willemskade. Maar lijn 27 doet deze halte NOOIT aan.
Geschiedenis
Deze lijn reed al bij de DVM, in de dienstregeling van 1981/1982 reed hij van maandag t/m vrijdag een uursdienst in de middag aangevuld met ritten tussen Emmen en Zweeloo. Op zaterdag werden er een acht retourritten gereden en zondags werden er vijf retourritten gereden.
Voormalige route tussen Zweeloo en Emmen
Halte | ||
Zweeloo, Klooster | ||
Noordsleen, Café Wielens | ||
Sleen, Café Hoekman | ||
Erm, Oostereind 14 | ||
Emmen, Noordbarge | ||
Emmen, Hondsrugweg | ||
Emmen, Baander | ||
Emmen, Ziekenhuis | ||
Emmen, Busstation/NS |