Lijn 26 Arnhem Centraal Station - Groenlo Markt
Voormalige buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 2 juni 1984 |
Opvolger(s) | 26, 27 |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 26 was een buslijn die vanaf Arnhem via Velp, Lathum, Giesbeek, Angerlo, Doesburg, Drempt, Laag Keppel, Doetinchem, Slangenburg, Westendorp, Varsseveld, Radstake, Harreveld en Lichtenvoorde naar Groenlo reed.
Freqenties
Doordeweeks overdag werd eenmaal per uur gereden tussen station Arnhem en de halte Koepoortwal te Doesburg en er werd eenmaal per uur gereden tussen het busstation van Doetinchem en de halte Markt te Groenlo. Alleen in de ochtendspits reden twee ritten richting Arnhem en één rit richting Groenlo het gehele traject. In de ochtendspits werd een korte periode elk kwartier tussen Doesburg en Arnhem gereden: twee ritten per uur vanaf Groenlo en twee ritten per uur vanaf Doesburg. De ritten vanaf Doesburg naar Arnhem vervielen in de vakantieperiodes. In de middagspits werd tweemaal per uur vanaf Arnhem naar Doesburg gereden; in de vakantieperiodes slechts eenmaal per uur. 's Avonds en in het weekend werd het gehele traject tussen Arnhem en Groenlo eenmaal per uur bereden. Op zaterdagmiddag reden er enkele toegevoegde ritten tussen Arnhem en Giesbeek of Doesburg.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Velperplein V&D | |
↑ | Arnhem, Velperplein P.N.B.A. | |
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Statenlaan | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Voetiuslaan | ||
Arnhem, Maaslaan | ||
Arnhem, IJssellaan | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Winkelcentrum | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, Brekelenkampstraat | ||
Velp, h. Gr. Gerhardstraat | ||
Velp, h. Gr. Ottostraat | ||
Velp, R.K. Kerk | ||
Velp, Ziekenhuis | ||
Velp, Velperbroek | ||
Lathum, Oprit Snelweg | ||
Lathum, Rijdersbosweg | ||
Lathum, Kerkstraat | ||
Giesbeek, Groenestraat | ||
Giesbeek, Zwalmstraat | ||
Giesbeek, Tutenbergsestraat | ||
Angerlo, Gemeentehuis | ||
Angerlo, Wielbergen | ||
Angerlo, 't Klooster | ||
Doesburg, Beinum | ||
Doesburg, Koppelweg | ||
Doesburg, Hoek Looyersweg | ||
Doesburg, Gouden Regenstraat | ||
Doesburg, Sportpark | ||
Doesburg, Meipoort | ||
Doesburg, Karel Doormansingel | ||
Doesburg, Koepoortwal | ||
Drempt, N.H. Kerk | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Hoog Keppel, Hoog Keppel | ||
Laag Keppel, Weg n. Hoog Keppel | ||
Laag Keppel, 't Smaaleke | ||
Laag Keppel, Hotel G. Leeuw | ||
Laag Keppel, Manege | ||
Langerak, IJzergieterij | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, 2e Loolaan | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Albert Heyn | ||
Doetinchem, Raadhuisstraat | ||
Doetinchem, St. Jozef Ziekenhuis | ||
Doetinchem, Klompenfabriek | ||
Doetinchem, Zuivelweg | ||
Doetinchem, Wiltinksbrug | ||
Doetinchem, Benninksmolen | ||
Doetinchem, Boerderij Beks | ||
Slangenburg, Smederij Haank | ||
Slangenburg, De Wiemelink | ||
Slangenburg, Weg n. Halle | ||
Slangenburg, Kasteel Slangenburg | ||
Slangenburg, Abdij / Park B. | ||
Slangenburg, Bouwhuisbrug | ||
Slangenburg, Pinnedijk | ||
Westendorp, Zaaltjesdijk | ||
Westendorp, Boesvelderdijk | ||
Westendorp, Café de Vos | ||
Westendorp, Tandem | ||
Varsseveld, Bijvanckstraat | ||
Varsseveld, Rublo | ||
Varsseveld, Rusthuisweg | ||
Varsseveld, Zelhemseweg | ||
Varsseveld, Gemeentehuis | ||
Varsseveld, Zwembad | ||
Varsseveld, Arends | ||
Varsseveld, Olde Wehme | ||
Varsseveld, Oude Tol | ||
Varsseveld, Kruisweg | ||
Radstake, Radstake | ||
Harreveld, Harreveldse Molen | ||
Harreveld, Harreveld | ||
Harreveld, Tolbrug | ||
Harreveld, Olieslager | ||
Lichtenvoorde, 'n Olden Tram | ||
Lichtenvoorde, Gemeentehuis | ||
Lichtenvoorde, Markt | ||
Lichtenvoorde, Driehoek | ||
Lichtenvoorde, Hulshof | ||
Lichtenvoorde, Geessink | ||
Lieveld, Lichtenvoorde N.S. | ||
Lievelde, De Beusink | ||
Lieveld, Lichtenvoorde N.S. | ||
Lievelde, Erve Kots | ||
Lievelde, Scheidingsweg | ||
Lievelde, De Kunne | ||
Groenlo, R.K. Kerkhof | ||
Groenlo, Scholengemeenschap | ||
Groenlo, Vredenhof | ||
Groenlo, Hotel Meijer | ||
Groenlo, Markt |
Geschiedenis
Per GSM Dienstregeling 1984/1985 reed lijn 26 alleen nog maar op het traject tussen Arnhem en Doesburg. Lijn 27 nam de overige ritten over.