Lijn 159 Anna Paulowna Gemeentehuis - Den Helder Vliegveld
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 2 okt 2009 om 20:28 (Lijn 159 Anna Pauwelona Gemeentehuis - De Kooy Vliegveld hernoemd naar Lijn 159 Anna Paulowna Gemeentehuis - Den Helder Vliegveld: beginplaats is 'Anna Paulowna' en eindhalte is 'Den Helder Vliegveld'.)
Buslijn 159 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 159 rijdt van Anna Paulowna via Breezand naar Den Helder.
Route
Halte | ||
Anna Paulowna, Gemeentehuis | ||
Anna Paulowna, Geerligslaan | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Anna Paulowna, Drie Bruggen | ||
Anna Paulowna, Gelderse Buurt | ||
Breezand, Zandvaart | ||
Breezand, Tulpenstraat | ||
Breezand, Ceresplein | ||
Breezand, R.K. Kerk | ||
Breezand, Spoorwegovergang | ||
Breezand, J.C. de Leeuwweg | ||
Breezand, Schorweg | ||
Breezand, Balgweg | ||
De Kooy, Kooypunt | ||
Den Helder, Den Helder Airport |