Lijn 124 Arnhem Centraal Station - Zwolle Station NS
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 aug 2014 om 00:16
Voormalige buslijn 124 | |
Vervoerder(s) | Midnet, VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 90s, 91 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Buslijn 124 reed van station Arnhem via de A50 (Terlet - Woeste Hoeve), Beekbergen, Apeldoorn, Vaassen, Epe, Heerde en Hattem naar station Zwolle.
De bus reed over het algemeen tweemaal per uur over het gehele traject; echter, op zondagochtend werd eenmaal per uur gereden en 's avonds werd eenmaal per uur gereden tussen Arnhem en Apeldoorn. In de spits reden in de drukste richting tweemaal per uur extra ritten tussen de haltes Epe, Centrum en Apeldoorn, Sophiaplein en rond Zwolle.
Route
De routestrip is onvolledig tussen Wenum en Zwolle.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Sonsbeek | ||
Arnhem, Dalweg | ||
Arnhem, Braamberg | ||
Arnhem, Moscowa | ||
Arnhem, Golflinks | ||
Terlet, Terlet | ||
Terlet, Groenendaal | ||
Woeste Hoeve, Woeste Hoeve | ||
Woeste Hoeve, Schalterdalweg | ||
Beekbergen, Stoppelbergweg | ||
Beekbergen, Vossenfarm | ||
Beekbergen, Berg en Dalweg | ||
Beekbergen, Smittenberg | ||
Beekbergen, Hagenbrug | ||
Beekbergen, Engelanderweg | ||
Apeldoorn, TNO/Laan van Malkenschoten | ||
Apeldoorn, Chopinlaan | ||
Apeldoorn, Sebastiaanplein | ||
Apeldoorn, Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Eendrachtstraat | ||
Apeldoorn, Gaffellaan | ||
Apeldoorn, "Centraal Beheer" | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Station NS | ||
Apeldoorn, Sophiaplein | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Oranjepark | ||
Apeldoorn, Bas Backerlaan | ||
Apeldoorn, De Veenkamp | ||
Apeldoorn, Huize Hubertus | ||
Apeldoorn, Jagershuizen | ||
Wenum, Van Haerftenkazerne | ||
Wenum, Wiesselseweg | ||
Wenum, Hoekweg | ||
Wenum, Papegaaiweg | ||
Wenum, Elburgerweg | ||
Vaassen, Centrum | ||
Ernst, Hezeplein | ||
Epe, Centrum | ||
Heerde, Centrum | ||
Wapenveld, Molenweg | ||
Hattem, Centrum | ||
Zwolle, Eekwal | ||
Zwolle, Station NS |
Geschiedenis
De buslijn reed niet meer tussen Arnhem en Zwolle vanaf een onbekende datum tussen 2 juni 1996 en 1 juni 1997; het traject tussen Arnhem en Apeldoorn werd voortaan gereden door lijn 91.