Lijn 67 Rotterdam, Zuidplein - Driemanssteeweg
Versie door Geert (overleg | bijdragen) op 28 sep 2009 om 15:31 (Lijn 67 Rotterdam, Zuidplein - Charloisse Poort hernoemd naar Lijn 67 Rotterdam, Zuidplein - Driemanssteeweg)
Buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur na 21.30 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 67 rijdt van het Zuidplein, via de Dorpsweg naar Pendrecht.
Bij enkele late doordeweekse ritten en enkele vroege en late ritten tijdens het weekend wordt er vanaf Pendrecht doorgereden naar bedrijventerrein Charloisse Poort.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Metro Zuidplein | ||
Rotterdam, Carnissesingel | ||
Rotterdam, Wielewaalstraat | ||
Rotterdam, Fuutstraat | ||
Rotterdam, Pendrechtseweg | ||
Rotterdam, Kerkwervesingel | ||
Rotterdam, Plein 1953 | ||
Rotterdam, Kloosterzandestraat | ||
Rotterdam, Krabbendijkestraat | ||
Rotterdam, Nieuw Vossemeerweg | ||
Rotterdam, Begraafplaats Chairlois | ||
Rotterdam, Zorghotel Charloisse Lagendijk | ||
Rotterdam, Aploniastraat | ||
Rotterdam, Driemanssteeweg |