Lijn 130 Stellendam Busstation - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 130 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 0-2x/uur (Vanaf 13:30 uur) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 130 rijdt van het busstation in Stellendam via Melissant, Dirksland, Sommelsdijk, Middelharnis, Oude Tonge en busstation Heinenoord naar het Zuidplein in Rotterdam. Op het trajectdeel Stellendam - Middelharnis wordt uitsluitend in de spitsuren gereden.
Route
Halte | ||
Stellendam, Busstation | ||
Stellendam, Dorp | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Dirksland, Staakweg | ||
Dirksland, Ziekenhuis | ||
Dirksland, Schelpenpad | ||
Sommelsdijk, Krakeelstraat | ||
Sommelsdijk, Doetinchemsestraat | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Sommelsdijk, De Samaritaan | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Middelharnis, Doetinchemsestraat | ||
Nieuwe-Tonge, Provincialeweg N215 | ||
Oude-Tonge, Busstation | ||
Oude-Tonge, Stationsweg | ||
Achthuizen, N59 Schaapsweg | ||
Numansdorp, Rijksweg A29 | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |