Lijn 56 Den Haag Centraal Station - Rotterdam Centraal Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 31 mei 2014 om 19:53 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=56 |vervoerder=Westnederland |regio=Haaglanden |regio2=Rotterdam |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequ...')
Voormalige buslijn 56 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio's | Haaglanden, Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 56 reed van Den Haag via Wateringen, Rijswijk, Delft en De Zweth naar Rotterdam.
In de spitsuren en zaterdagmiddag tussen 15:00 en 18:00 werd 2x/uur het hele traject gereden, daarbuiten werd alleen 2x/uur gereden tussen Den Haag en Wateringen.
Route
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Houtmarkt | ||
Den Haag, Prinsengracht | ||
Den Haag, Brouwersgracht | ||
Den Haag, Hobbemastraat | ||
Den Haag, Hoefkade | ||
Den Haag, Moerweg | ||
Den Haag, Leyweg | ||
Den Haag, Melis Stokelaan | ||
Den Haag, Vrederustlaan | ||
Den Haag, Beresteinlaan | ||
Den Haag, Wolweversgaarde | ||
Wateringen, Kerklaan | ||
Wateringen, Plein | ||
Wateringen, Oosteinde | ||
Rijswijk, Churchilllaan | ||
Rijswijk, In de Boogaard | ||
Rijswijk, Station | ||
Rijswijk, Völmerlaan | ||
Rijswijk, N.A.M.-weg | ||
Rijswijk, 't Haantje | ||
Delft, Persijnlaan | ||
Delft, Westplantsoen | ||
Delft, Ruys de Beerenbrouckstraat | ||
Delft, Schoolstraat | ||
Delft, Binnenwatersloot | ||
Delft, Station Centrum | ||
Delft, Asvest | ||
Delft, In de Veste | ||
Delft, Julianalaan | ||
Delft, De Porceleyne Fles | ||
Delft, Cornelis Drebbelweg | ||
Delft, Vrederust | ||
Delft, Wassenaarstraat | ||
Delft, Akkerdijkseweg | ||
Delft, Vrijenban | ||
De Zweth, De Zweth | ||
Rotterdam, Begraafplaats Hofwijck | ||
Rotterdam, Saenredamplein | ||
Rotterdam, Uithofstraat | ||
Rotterdam, Blijdorp | ||
Rotterdam, Centraal Station |