Lijn 163 Hoofddorp Station - Amsterdam Holendrechtstation
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 26 mei 2014 om 09:19 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=163 |vervoerder=Centraal Nederland |regio=Amstelland-Meerlanden |lijnsoort=Spitsbus |periode=iig. 1991 |frequentie_spits=4x/dag <small>(per ...')
Voormalige buslijn 163 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1991 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 163 reed van Hoofddorp via Schiphol-Noord, Amstelveen en Ouderkerk a/d Amstel naar Amsterdam Zuidoost.
Route
Halte | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Planetenweg | ||
Hoofddorp, Mita | ||
Schiphol-Noord, Bussluis | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Bankrashof | ||
Ouderkerk a/d Amstel, Brug/Hogereinde | ||
Amsterdam, Keienbergweg | ||
Amsterdam, Hoogoorddreef | ||
Amsterdam, Atlas Gebouw | ||
Amsterdam, Laarderhoogtweg | ||
Amsterdam, Holendrechtstation |