Lijn 25 Brugge Station - Sint-Andries Sint-Willibrordus
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 25 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3-5x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 25 rijdt van het Station via Sint-Michiels naar Sint-Andries.
Op maandag t/m vrijdag (uitsluitend schooldagen) rijden extra ritten tussen het Station en de KHBO, deze ritten rijden niet via de Driehoek.
Route
Halte | ||
↓ | Brugge, Biekorf | |
Brugge, Zilverpand | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Station | ||
Brugge, Boeveriepoort | ||
Brugge, Station West | ||
Brugge, Onze Lieve Vrouw | ||
Brugge, Abdijbeke | ||
Brugge, Driehoek | ||
Brugge, 't Speelhof | ||
Brugge, Titeca | ||
Brugge, KHBO | ||
Brugge, Grasdreef | ||
Brugge, Vogelzang | ||
Brugge, Diksmuidse Heerweg | ||
Brugge, Boomhut | ||
Brugge, Jan Breydel | ||
Brugge, Karel de Goede | ||
Brugge, Sint-Willibrordus |