Lijn 191 Antwerpen Centrum - Rumst Busstation
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 191 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 191 rijdt van Antwerpen via Kontich, Waarloos en Reet naar Rumst.
In de spitsrichting begint/eindigt een aantal ritten bij de Wipstraat in Kontich.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quelin | ||
↑ | Antwerpen, Teniers | |
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Harmonie | ||
Antwerpen, Provinciehuis | ||
Kontich, Carpool E19 | ||
Kontich, Sint-Ritacollege | ||
Kontich, Rubensstraat | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, Altenastraat | ||
Kontich, Wipstraat | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Kruisschanslei | ||
Kontich, Lijsterbolstraat | ||
Kontich, Reepkenslei | ||
Kontich, Asterlaan | ||
Waarloos, Wildemansstraat | ||
Waarloos, Oude Baan | ||
Waarloos, Hondstraat | ||
Reet, Morenhoevestraat | ||
Reet, Beekvelden | ||
Reet, Kerk | ||
Reet, Kerkhof | ||
Reet, Watertoren | ||
Reet, Hoge Meentochtstraat | ||
Rumst, Hollebeekstraat | ||
Rumst, Catenberg | ||
Rumst, Busstation |