Lijn 121 's-Hertogenbosch Station - Gorinchem Station
Voormalige buslijn 121 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof 2000NL |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 121 reed van Gorinchem via Sleeuwijk, Woudrichem, Rijswijk, Giessen, Andel, Veen, Wijk en Aalburg, Heusden, Haarsteeg en Vlijmen naar 's-Hertogenbosch.
Van maandag t/m vrijdag gold een uurdienst over het hele traject en buiten de vakanties een halfuursdienst tussen 's-Hertogenbosch en Oud-Heusden. In de spitsrichting reed tevens 1x/uur een sneldienst 's-Hertogenbosch - Oud-Heusden.
Op zondag werd er alleen gereden tussen 's-Hertogenbosch en Wijk en Aalburg en reed er een belbus tussen Sleeuwijk en Gorinchem.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Station | ||
's-Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's-Hertogenbosch, Sportlaan | ||
's-Hertogenbosch, Branderijstraat | ||
's-Hertogenbosch, W. Alexander Ziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg | ||
Vlijmen, Grote Kerk | ||
Vlijmen, Plein | ||
Vlijmen, Curielaan | ||
Vlijmen, Vijfhoevenlaan | ||
Haarsteeg, Mommersteeg | ||
Haarsteeg, Tuinbouwweg | ||
Haarsteeg, Priemsteeg | ||
Haarsteeg, Haarsteegsestraat | ||
Haarsteeg, Hoeve | ||
Haarsteeg, Het Zand | ||
Haarsteeg, Heusdenseweg | ||
Hedikhuizen, Lambertusstraat | ||
Herpt, Groenstraat | ||
Heusden, Heusdenseweg | ||
Heusden, Demer | ||
Heusden, Oud Heusdensestraat | ||
Oud Heusden, Rembrandtlaan | ||
Oud Heusden, Julianastraat | ||
Oud Heusden, Laagstraat | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk en Aalburg, Polstraat | ||
Wijk en Aalburg, Kortestraat | ||
Wijk en Aalburg, Aalburgsestraat | ||
Wijk en Aalburg, Anjelierstraat | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat | ||
Wijk en Aalburg, Wijksestraat | ||
Wijk en Aalburg, Robberdestraat | ||
Veen, Schmitzstraat | ||
Veen, Van der Loostraat | ||
Veen, Witboomstraat | ||
Veen, Grotestraat | ||
Veen, Maasdijk | ||
Veen, Tuinstraat | ||
Veen, Wielstraat | ||
Veen, Hoge Waard | ||
Veen, Duizend Morgen | ||
Andel, Hoge Maasdijk | ||
Andel, Burg. v/d Schansstraat | ||
Andel, Julianastraat | ||
Andel, Kon. Emmastraat | ||
Andel, Huiswerf | ||
Giessen, Sluis | ||
Giessen, Hogelandstraat | ||
Giessen, Burgstraat | ||
Rijswijk, Kruisstraat | ||
Rijswijk, Almweg | ||
Woudrichem, Veldweg | ||
Woudrichem, Het Rondeel | ||
Oudendijk, 't Zand | ||
Sleeuwijk, Vijverplein | ||
Sleeuwijk, De Hoogjens | ||
Sleeuwijk, Rijksstraatweg | ||
Sleeuwijk, Transvaal | ||
Sleeuwijk, Tol Oost | ||
Sleeuwijk, Tol West | ||
Gorinchem, Ambonstraat | ||
Gorinchem, Krinkelwinkel | ||
Gorinchem, Sluis | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan.
In de dienstregeling 1998/1999 vertrok de laatste rit op maandag t/m vrijdagavond rond 19:50 uit Gorinchem en reed vanaf Sleeuwijk als "Avondbus". Vanuit 's-Hertogenbosch werd wel 1x/uur tot Wijk en Aalburg gereden en reed vanaf daar eveneens de "Avondbus". Op zondag werd tussen 's-Hertogenbosch en Wijk en Aalburg 1x/uur gereden, vanaf waar 1x per 2 uur naar Gorinchem gereden werd.
Op 1 januari 2007 ging de exploitatie over naar Veolia Transport. Op 13 december 2009 werd lijn 121 geknipt in Wijk en Aalburg.