Lijn 863 Groningen Centraal Station - Anjum Landal Esonstadt
Buslijn 863 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Zomerbus |
Materieel | Mercedes Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | - |
Dal | 0-1x/uur (alleen dins~ en donderdag) |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 863 is de zomerbus van Groningen Stad en rijdt van Groningen, via Winsum, Lauwersoog en Anjum naar Kollumerpomp.
Route
Halte | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Winsum, Recreatiepark Marenland | ||
Lauwersoog, Landal Suyderoogh | ||
Lauwersoog, Camping Lauwersoog | ||
Anjum, Landal Esonstadt | ||
Kollumerpomp, Villapark Lauwerszee |