Lijn 23 Groningen, Zaanstraat P+R - Centrum
Buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Citybus |
Materieel | IVECO Heuliez GX-127 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 6x/uur (alleen op donderdag) |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 6x/uur (alleen op koopzondagen) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van de Zaanstraat naar de Grote Markt in Groningen.
Route
Halte | ||
Groningen, P+R Zaanstraat | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, Zuiderdiep / Schoolholm | ||
Groningen, A-Kerkhof | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Stoeldraaierstraat | ||
Groningen, Oosterstraat | ||
Groningen, Oude Kijk in 't Jatstraat | ||
Groningen, Grote Markt |