Lijn 666 Maasdam Gemeentehuis - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | scholierenlijn |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 3 ritten |
Dal | 4 ritten |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Scholierenlijn 666 rijdt van halte Gemeentehuis in Maasdam via Puttershoek en busstation Heinenoord naar halte Scholengemeenschap in Oud-Beijerland. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt in opdracht van Arriva gereden door TCR.
Route
Halte | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, De Grienden | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg | ||
Oud-Beijerland, Maseratilaan | ||
Oud-Beijerland, Rembrandstraat | ||
Oud-Beijerland, De Egmontshof | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |