Lijn 38 Maassluis Station West - Delft Station Centrum
Buslijn 38 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, MAN Caetano |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 is een streeklijn in de concessie Haaglanden en loopt van Maassluis West naar Delft. In de avonduren en op zondag wordt gereden op het traject Maasland Viaduct - Delft.
Op lijn 38 rijden voornamelijk Ambassadors van de stallingen Den Haag / Maasland en Delft en Caetano's van Delft.
Route
Halte | ||
Maassluis, Station West | ||
Maassluis, Koningshoek | ||
Maassluis, Uiverlaan | ||
Maassluis, Mozartlaan | ||
Maassluis, Rozenlaan | ||
Maassluis, Wagenstraat | ||
Maassluis, Dennendal | ||
Maassluis, Kastanjedal | ||
Maassluis, Lijnbaan | ||
Maasland, Viaduct | ||
Maasland, Nieuw Huis Ter Lucht | ||
Maasland, Hammerdreef | ||
Maasland, Kluisweer | ||
Maasland, Doelstraat | ||
Maasland, Commandeurskade | ||
Maasland, Twee Molens | ||
Maasland, Maaslandsedam | ||
Maasland, Duivenvlugt | ||
Maasland, Kwakelweg | ||
Maasland, Lickebaertshoeve | ||
Schipluiden, Kolkbrug | ||
Schipluiden, Opslagpl. Rijkswaterstaat | ||
Schipluiden, Op Hoop van Zegen | ||
Schipluiden, Molen | ||
Schipluiden, Centrum | ||
Schipluiden, Schouwse Heul | ||
Schipluiden, Hodenpijl | ||
Schipluiden, Manege | ||
Den Hoorn, Houtzagerij | ||
Den Hoorn, RK Kerk | ||
Den Hoorn, Mercurius | ||
Delft, Westlandseweg | ||
Delft, Componistenpad | ||
Delft, Krakeelpolderweg | ||
Delft, Station Centrum |
Historie
Voor dienstregeling 2007 (ingaande 10 december 2006) was het nummer van de buslijn 132. In de ZWN-tijd ging deze lijn na Delft verder via Nootdorp en Voorburg naar Den Haag Centraal (met `s avonds één bus per twee uur), maar met ingang van 3 september 2001 werd lijn 132 ingekort tot Delft.