Lijn 43 Utrecht Stadion Galgenwaard - Zeist Busstation
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Regiovervoer Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt van Utrecht via Bunnik, Odijk en Driebergen naar Zeist. Het traject tussen Utrecht Centraal en Stadion Galgenwaard wordt uitsluitend buiten de spitsuren gereden.
Tussen Driebergen-Zeist en busstation Zeist wordt 2x/uur gereden, tussen Utrecht en Driebergen-Zeist 1x/uur.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station (Busstation Oost) | ||
Utrecht, Bleekstraat | ||
Utrecht, Sterrenwijk | ||
Utrecht, Stadionlaan | ||
Utrecht, Rubenslaan | ||
Utrecht, Stadion Galgenwaard | ||
Utrecht, Laan van Maarschalkerweerd | ||
Utrecht, Koningsweg/A27 | ||
Utrecht, Koningsweg 175 | ||
Bunnik, Oud Amelisweerd | ||
Bunnik, Rhijnauwenselaan | ||
Bunnik, Van Zijldreef | ||
Bunnik, Centrum | ||
Bunnik, Kosterijland | ||
Odijk, Gemeentehuis | ||
Odijk, Jodichemdreef | ||
Odijk, De Vork | ||
Odijk, Rijneiland | ||
Odijk, Weteringwaard | ||
Odijk, Eikelaar | ||
Odijk, Gaspeldoorn | ||
Odijk, Rijnseweg | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan | ||
Zeist, Heerewegen | ||
Zeist, Van Stolberglaan | ||
Zeist, Graaf Adolflaan | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan 235 | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan 405 | ||
Zeist, Prinses Irenelaan | ||
Zeist, Oranje Nassaulaan | ||
Zeist, Jagersingel | ||
Zeist, Professor Lorentzlaan/Ziekenhuis | ||
Zeist, Lindenlaan | ||
Zeist, Busstation |