S1 (Berlin)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 18 aug 2013 om 19:03 (Nieuwe pagina aangemaakt met '200px|right 150px|left <br><br><br><br><br> '''Lijn S1''' rijdt van Potsdam via Wannsee, Schöneberg, de Brandenb...')
Lijn S1 rijdt van Potsdam via Wannsee, Schöneberg, de Brandenburger Tor, Berlin-Gesundbrunnnen, Wittenau en Birkenwerder naar Oranienburg.
Route
Dienstuitvoering
- Op maandag t/m zaterdag overdag wordt 6x/uur gereden tussen Potsdam en Frohnau en wordt 3x/uur doorgereden naar Oranienburg.
- In de late avonduren wordt 6x/uur gereden tussen Potsdam en Gesundbrunnen en wordt 3x/uur naar Oranienburg gereden.
- Op zondagochtend tot ongeveer 09.00 wordt 3x/uur het hele traject gereden, waarna het doordeweekse principe geldt.
- In de nacht zaterdag op zondag 2x/uur het hele traject gereden.