Lijn 89 Walsoorden Walsoordensestraat - Clinge De Sterre
Belbuslijn 89 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zeeuws-Vlaanderen |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 89 rijdt van Walsoorden via Kloosterzande, Graauw en Hulst naar De Klinge.
Op zaterdag en zondag rijdt de reguliere buurtbus niet. Op die momenten rijdt deze lijn ter vervanging, de bus moet echter wel minimaal één uur van tevoren gereserveerd worden.
Route
Halte | ||
Walsoorden, Walsoordensestraat | ||
Kloosterzande, Kerk | ||
Kloosterzande, Molen | ||
Kloosterzande, Cloosterstraat | ||
Kuitaart, Dorp | ||
Lamswaarde, Kerk | ||
Kruispolderhaven, Kruispolderhaven | ||
Paal, Duivenhoeksestraat | ||
Graauw, Oude Kaai | ||
Graauw, Dorpsstraat | ||
Zandberg, Zandberg | ||
Hulst, De Blaauwe Hoeve | ||
Hulst, Zandstraat | ||
Hulst, Reynaertcollege | ||
Hulst, Busstation | ||
Hulst, Markt | ||
Hulst, 's Gravenhofplein | ||
Hulst, Stationsplein | ||
Hulst, Van der Maelstedeweg | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Grote Kreek | ||
Clinge, Zeegat | ||
Clinge, 's Gravenstraat | ||
Clinge, De Sterre |