Lijn 166 's-Hertogenbosch Centraal Station - Well Maaijenstraat
Versie door Juijnrossum (overleg | bijdragen) op 17 apr 2013 om 00:10
Buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S415NF |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 166 rijdt van 's-Hertogenbosch via Hedel en Ammerzoden naar Well.
Route
Halte | ||
's Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Orthen | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
's-Hertogenbosch, Titaniumlaan | ||
's-Hertogenbosch, Treurenburg | ||
Hedel, Blankensteijn | ||
Hedel, Uithovensestraat | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Ammerzoden, Schokkerstraat | ||
Well, Dorpstraat | ||
Well, Maaijenstraat |