Lijn 177 Hoofddorp, Station - Corversbos
Voormalige buslijn 177 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1986 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 177 reed van station Hoofddorp van het Centrum, Pax en Bornholm naar het Corversbos.
Route
Halte | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Graan voor Visch | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Raadhuis | ||
Hoofddorp, Marktplein | ||
Hoofddorp, Wallenbergstraat | ||
Hoofddorp, M.L. Kingstraat | ||
Hoofddorp, Lutulistraat | ||
Hoofddorp, Süttnerstraat | ||
Hoofddorp, Kellogstraat | ||
Hoofddorp, Asserweg | ||
Hoofddorp, Sont | ||
Hoofddorp, Grote Belt | ||
Hoofddorp, Oostzee | ||
Hoofddorp, IJweg | ||
Hoofddorp, Corversbos |
Geschiedenis
Met de opening van de Schiphollijn op 1 juni 1986 werd het lijnennet rond Schiphol geheel aangepast. De streekbussen in Hoofddorp kregen minder lokale routes door de woonwijken (uitgezonderd lijn 176). Deze lokale routes werden bij elkaar gebundeld tot een nieuwe stadslijn, die het lijnnummer 177 kreeg. Aanvankelijk reed de lijn de gehele week door 2x/uur, op een later moment werd de frequentie verhoogd naar 4x/uur in de spitsuren.