Lijn 95 Goor Heijermansstraat - Borculo Busstation
Voormalige buslijn 95 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Zutphen-Hengelo-Oldenzaal |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter, Volvo 7000, VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 14 december 2003 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (zondag niet) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 95 reed van Goor via Diepenheim, Gelselaar en Geesteren naar Borculo.
Route
Halte | ||
Goor, Heijermansstraat | ||
Goor, Julianaplein | ||
Goor, Overweg | ||
Goor, Station | ||
Goor, Kevelhamlaan | ||
Goor, Ripperda | ||
Diepenheim, Boszicht | ||
Diepenheim, Garage Roessink | ||
Diepenheim, Gemeentehuis | ||
Diepenheim, Warmelo | ||
Diepenheim, Schipbeekbrug | ||
Gelselaar, Roesink | ||
Gelselaar, Hondorp | ||
Geesteren, School | ||
Geesteren, Baan | ||
Geesteren, Bouwhuis | ||
Borculo, Keizer Ottostraat | ||
Borculo, Busstation |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Zutphen-Hengelo-Oldenzaal op 14 december 2003 werd een geheel nieuw lijnennet geïntroduceerd in de regio West-Twente volgens het visgraatmodel. De voormalige lijn 93 geknipt in het centrum van Goor. Het traject tussen Goor en Rijssen bleef rijden onder het lijnnummer 93, het traject tussen Goor en Diepenheim werd (weer) verlengd naar Borculo en kreeg het nieuwe lijnnummer 95.
Op een later moment werd het eindpunt in Goor verlegd naar de Nijverheidsweg en werd de frequentie verlaagd naar 1x/uur en werd voortaan alleen nog op maandag t/m zaterdag overdag gereden.