Lijn 180 Emmeloord Autobusstation - Groningen Autobusstation
Voormalige buslijn 180 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1994 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 2x/avond |
Lijn 180 reed van Emmeloord via Lemmer, Joure en Heerenveen naar Groningen. Deze lijn reed niet op feestdagen en de zondagen in juli en augustus.
Route
Halte | ||
Emmeloord, Autobusstation | ||
Emmeloord, Ziekenhuis | ||
Emmeloord, Emmeloord West | ||
Emmeloord, Hannie Schaftweg Noord | ||
Rutten, Lemsterweg | ||
Lemmer, Houtmolen | ||
Lemmer, Zeedijk | ||
Joure, Rotonde | ||
Heerenveen, Motel | ||
Heerenveen, Schans | ||
Heerenveen, Autobusstation | ||
Heerenveen, Schans | ||
Heerenveen, Motel | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Centraal Station |