Lijn 113 Kampen Station - Heerde Centrum
Voormalige buslijn 113 | |
Vervoerder(s) | VAD, Midnet |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 113 reed van Kampen via Wezep naar Heerde.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Kampen, Station | ||
Kampen, Ziekenhuis | ||
De Zande, Koelucht | ||
Wezep, Kamperstraatweg | ||
Wezep, Coelenhage | ||
Heerde, Heerderstrand | ||
Heerde, Molenkampweg | ||
Heerde, Centrum |
Geschiedenis
Bij de VAD reed deze lijn nog 1x/uur in de spitsuren en 1x per 2 uur in de daluren en het weekend.
Na de overgang naar Midnet op 29 mei 1994 vervielen de ritten in de daluren en het weekend en werd voortaan nog slechts 2x in de spitsrichting gereden en 1x/dag tussen Kampen en Heerde.