Lijn 136 Zwolle Station NS - Raalte Station
Voormalige buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 136 reed van Zwolle via Wijthmen en Heino naar Raalte.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Sophia Ziekenhuis/De Factoor | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Lenthe, De Ganzepan | ||
Heino, Marktplein | ||
Heino, 't Reelaer | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, Station |