Lijn 61 Brussel Noordstation - Sint-Pieters-Woluwe Montgomery
Stadsbuslijn 61 in België Bekijk de voormalige lijnen 61 | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Concessie | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 6x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-4x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Lijn 61 rijdt van het Noordstation via Sint-Joost-ten-Node naar Montgomery.
Route
Halte | ||
Brussel, Noordstation | ||
Brussel, Albert II-Laan (Boulevard Albert II) | ||
Brussel, Rogier | ||
Sint-Joost-ten-Node, Kruidtuin (Botanique) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Quetelet | ||
Sint-Joost-ten-Node, Dwarsstraat (Rue Traversière) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Grens (Limite) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Houwaert | ||
Sint-Joost-ten-Node, Bossuet | ||
Sint-Joost-ten-Node, Steurs | ||
Schaarbeek, Fuss | ||
Schaarbeek, Clays | ||
Schaarbeek, Dailly | ||
Schaarbeek, Brabançonne | ||
Schaarbeek, Ardeense Jagers (Chasseurs Ardennais) | ||
Schaarbeek, De Jamblinne de Meux | ||
Schaarbeek, Wappers | ||
Brussel, Ridderschap (Chevalerie) | ||
Brussel, Jubelpark (Cinquantenaire) | ||
Etterbeek, Merode | ||
Sint-Pieters-Woluwe, Montgomery |