Lijn 15 Roermond Munsterplein - Leeuwen Kerklaan
Voormalige buslijn 15 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 15 reed van het Busstation via Roermondseveld en Maasniel naar Leeuwen.
Route
Halte | ||
Roermond, Munsterplein | ||
Roermond, Cult. Centrum De Oranjerie | ||
Roermond, Veldstraat | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Oranjelaan / Ziekenhuis | ||
Roermond, Lindelaan / Roncalli | ||
Roermond, Oranjelaan / Roncalli | ||
Roermond, Lindelaan 41 | ||
Roermond, Esdoornlaan / Gebroeklaan | ||
Roermond, Achilleslaan / Kerkeveldlaan | ||
Roermond, Kerkeveldlaan / Sportstraat | ||
Roermond, Kerkeveldlaan 14 | ||
Roermond, Schout Roffaertstraat 12 | ||
Roermond, Schout Roffaertstraat 81 | ||
Roermond, Schepen v/d Portenstraat | ||
Roermond, Wilhelminalaan | ||
Leeuwen, Schouwberg | ||
Leeuwen, Burg. Th. Wackersstraat | ||
Leeuwen, J. Truyenstraat / Burg. Th. Wackersstraat | ||
Leeuwen, Kerklaan |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1994/1995 werd ook 's avonds tot ongeveer 21.30 en op zondag 1x/uur gereden.