Lijn 83 Liège Place Saint-Lambert - Hannut Place H. Hallet
Streekbuslijn 83 in België Bekijk de voormalige lijnen 83 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/dag (doordeweeks) |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 83 rijdt van Liège via Montegnée, Bierset, Fexhe-le-Haut-Clocher, Haneffe, Limont, Viemme, Omal, Ligney, Geer, Lens-Saint-Remy en Poucet naar Hannut.
In de spitsuren rijden ook ritten via Abolens, Boelhe en Velroux. Soms moet in Omal overgestapt worden op een andere bus, soms bestaat in Omal aansluiting op lijn 83a (uit Waremme) naar Hannut.
Route
Halte | ||
Liège, Place Saint-Lambert | ||
Liège, Cadran | ||
Liège, Hocheporte | ||
Liège, Fontainebleau | ||
Liège, Clinique Saint-Joseph | ||
Liège, Rue H. Baron | ||
Liège, Rue E. Vandervelde | ||
Liège, Sanatorium | ||
Liège, Rue H. Coune | ||
Liège, Place de la Victoire | ||
Liège, Cité du Moulin | ||
Montegnée, Place des Marronniers | ||
Montegnée, Tête de Boeuf | ||
Montegnée, Chapelle | ||
Montegnée, Brasserie Nizet | ||
Montegnée, Péchalle | ||
Montegnée, Laguesse | ||
Grâce-Hollogne, Rue Simon | ||
Grâce-Hollogne, Rue des Alliés | ||
Grâce-Hollogne, Cité du Flot | ||
Grâce-Hollogne, Rue des Champs | ||
Grâce-Hollogne, Wasseige | ||
Grâce-Hollogne, Liège Logistics | ||
Bierset, Aérodrome | ||
Bierset, Rue en Bois | ||
Bierset, Chaussée de Hannut | ||
Bierset, Village | ||
Bierset, Grand-Route | ||
Bierset, Base Militaire | ||
Velroux, Village | ||
Velroux, Eglise | ||
Voroux-Goreux, Eglise | ||
Fexhe-le-Haut-Clocher, Ferme Jamoulle | ||
Fexhe-le-Haut-Clocher, Sucrerie | ||
Noville, Rue Principale | ||
Jeneffe, Rue Lavaulx 10 | ||
Jeneffe, Eglise | ||
Jeneffe, Rue de Donceel | ||
Haneffe, Ecole | ||
Haneffe, Caguin | ||
Donceel, Eglise | ||
Donceel, Rue du Moulin | ||
Limont, Stiers | ||
Limont, La Forge | ||
Bovenistier, Rue J. Nicolas | ||
Bovenistier, Route de Viemme | ||
Viemme, Chapelle | ||
Viemme, Grand-Route | ||
Viemme, La Folie | ||
Faimes, Crucifix | ||
Faimes, Rue A. Baas | ||
Celles, Rue de Labi | ||
Celles, Place J. Wauters | ||
Celles, Rue Sainte-Anne | ||
Celles, Rue de Termogne | ||
Omal, Les Tombes | ||
Omal, Rue de la Cabine | ||
Omal, Dépôt TEC | ||
Omal, Rue de la Cabine | ||
Ligney, Place | ||
Ligney, Rue des Peupliers | ||
Ligney, Calvaire | ||
Ligney, Checz Hoche | ||
Ligney, Champinotte | ||
Geer, Rue du Pont | ||
Geer, Centre Bernadette | ||
Geer, Hospice | ||
Boelhe, La Bruyère | ||
Boelhe, Ecole Communale | ||
Geer, Hospice | ||
Geer, Centre | ||
Geer, Village | ||
Geer, Rue G. Walkens | ||
Lens-Saint-Servais, Rue des Tridaines | ||
Lens-Saint-Servais, Rue H. Bajot | ||
Abolens, Rue des Prés | ||
Abolens, Eglise | ||
Lens-Saint-Remy, Grand Marais | ||
Lens-Saint-Remy, Quatre Bras | ||
Lens-Saint-Remy, Petit Marais | ||
Lens-Saint-Remy, Blehen | ||
Poucet, Route de Trognée | ||
Poucet, La Forge | ||
Hannut, Rue du Tilleul | ||
Hannut, Gare | ||
Hannut, Rue J. Wauters | ||
Hannut, Place H. Hallet | ||
Hannut, Ecole Primaire |