Lijn 21 Gemert Sint Gerardusplein - Eindhoven Station NS
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 jul 2009 om 18:37 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=21 |vervoerder=Hermes |concessie=Stadsregio Eindhoven |materieel=VDL Berkhof Ambassador |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur...)
Buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Stadsregio Eindhoven |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van Gemert via Beek & Donk, Lieshout, Gerwen en Nuenen naar Eindhoven.
Het traject tussen Gemert en Beek & Donk wordt van maandag t/m zaterdag overdag maar 1x/uur bereden.