Lijn 93 Oldenzaal Molkenboer - De Lutte RK Kerk
Voormalige buslijn 93 | |
Vervoerder(s) | TET, Oostnet |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 93 reed van Oldenzaal naar De Lutte.
Er gold over het algemeen een uurdienst, in de ochtendspits kwam er één extra rit uit De Lutte. Op marktdagen (in de regel maandag) waren in de daluren 3 extra ritten naar Oldenzaal Centrum (in 1990 nog in beide richtingen) en in de zomermaanden werd er doorgereden naar het Arboretum in De Lutte.
Route
Halte | ||
Oldenzaal, Molkenboer | ||
Oldenzaal, Ziekenhuis | ||
Oldenzaal, Station | ||
Oldenzaal, Wilhelminastraat | ||
Oldenzaal, Ganzenmarkt | ||
Oldenzaal, De Molenkamp | ||
Oldenzaal, Scholtenhof | ||
Oldenzaal, Kalheupinklaan | ||
De Lutte, 't Zwaantje | ||
De Lutte, Hanhofweg | ||
De Lutte, Dorpsplein | ||
De Lutte, Viersprong | ||
De Lutte, R.K. Kerk | ||
De Lutte, Arboretum |