Lijn 191 Sliedrecht Stormrand - Rotterdam Zuidplein (2007-2016)
Buslijn 191 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador, Scania Omnilink |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 191 rijdt de halte Stormrand in Sliedrecht via Sliedrecht, Papendrecht en de A15 naar het Zuidplein in Rotterdam. In de tegenspitsrichting wordt tussen Rotterdam Zuidplein en Papendrecht Busstation gereden.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nagtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Sliedrecht, Ouverture | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Viaduct N3 | ||
Papendrecht, Burg. Keyzerweg/Kennedylaan | ||
Papendrecht, Politiebureau/LTS | ||
Papendrecht, Busstation | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |