Lijn 77 Gorinchem Station - Sliedrecht De Lockhorst
Voormalige buslijn 77 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | taxibus, Irisbus GX127 |
Periode | t/m 5-1-2013 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 77 reed van station Gorinchem via Schelluinen, Boven-Hardinxveld, Hardinxveld-Giessendam en Sliedrecht naar station Sliedrecht en vervolgens door naar halte De Lockhorst.
Overdag reed lijn 77 één keer per uur tussen Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam, zodat op dit deeltraject een halfuursdienst ontstond. Op maandag tot en met vrijdag werd er in de middagspits richting Gorinchem niet via het Ziekenhuis gereden.
Buiten de spits en op zaterdag werden de ritten met een taxibusje gereden, 's avonds laat en op zondag werd deze lijn als belbus gereden. Alle ritten reden dan het volledige traject.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Schelluinen, Brug | ||
Boven-Hardinxveld, Nieuwendijk | ||
Boven-Hardinxveld, Boutseschool | ||
Boven-Hardinxveld, Forel | ||
Boven-Hardinxveld, Tien Morgen | ||
Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | ||
Boven-Hardinxveld, Burg. de Boerstichting | ||
Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | ||
Boven-Hardinxveld, J. van Stolbergstraat | ||
Boven-Hardinxveld, Seolto | ||
Boven-Hardinxveld, Rivierdijk | ||
Hardinxveld, Sluisweg | ||
Hardinxveld, Nieuweweg / Dijk | ||
Hardinxveld, Viaduct | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pauwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Giessendam, Weideveld | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pauwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nagtegaallaan | ||
Sliedrecht, Lijsterweg | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan | ||
Sliedrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Sliedrecht, Oosterbrug (waterbus) | ||
Sliedrecht, Middeldiepstraat | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Station | ||
Sliedrecht, De Lockhorst |