Lijn 23 Alkmaar, Station NS - J. Huizingastraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:00 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Stadsdienst Alkmaar |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Forenzenexpress |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 23 reed van het Station rechtstreeks naar de wijk Daalmeer in Alkmaar.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op een later moment werd alleen nog van Daalmeer naar het Station gereden. Vermoedelijk werd de lijn bij het ingaan van de nieuwe concessie weer opgeheven.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Gerechtsgebouw | ||
Alkmaar, Grevelingen | ||
Alkmaar, Europaboulevard | ||
Alkmaar, Laan van Troyes | ||
Alkmaar, Laan van Bath | ||
Alkmaar, Branderij | ||
Alkmaar, Factorij | ||
Alkmaar, Eggestraat | ||
Alkmaar, Ardennenstrraat | ||
Alkmaar, Daalmeerpad | ||
Alkmaar, Laan van Keulen | ||
Alkmaar, H. de Riesstraat | ||
Alkmaar, Aidastraat | ||
Alkmaar, J. Huizingastraat |