Lijn 168 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation (2008-2012)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:40 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 168 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 30 juni 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 168 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk, de N3 en provincialeweg N217 naar busstation Heinenoord.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
's-Gravendeel, Provincialeweg | ||
Maasdam, Provincialeweg | ||
Heinenoord, Busstation |
Geschiedenis
Op 1 juli 2012 werd deze lijn grondig gewijzigd. Voortaan ging lijn 168 nog slechts in de spitsrichting rijden tussen Dordrecht, Heinenoord en Rotterdam, ook ging de lijn via 's-Gravendeel rijden. De ritten in tegenspitsrichting werden overgenomen door de nieuwe snelbus 178