Lijn 153 Utrecht Centraal Station - Ameide Prinsengracht (2003 - 2006)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:35 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Wright Commander |
Periode | 1-1-2003 t/m 31-12-2006 |
Frequenties
| |
Spits | 0-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 153 reed van Utrecht via Vianen en Lexmond naar Ameide. In de ochtendspits werd niet richting Ameide gereden, vanaf 2005 werd in de avondspits niet naar Utrecht gereden. Deze lijn maakte deel uit van de concessie DAV en werd gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein | ||
Vianen, Busstation Lekbrug | ||
Vianen, Amaliastein | ||
Vianen, Vijverlust | ||
Lexmond, De Zoom | ||
Lexmond, Killesteijnstraat | ||
Lexmond, Burg. Potstraat | ||
Lexmond, NH Kerk | ||
Lexmond, Lijsterbeslaan | ||
Lexmond, Eendenkooi | ||
Lexmond, Kersbergenveer | ||
Lexmond, Achthoven | ||
Lexmond, 't Lam | ||
Lexmond, Boezemweg | ||
Ameide, Sluis | ||
Ameide, Plieger | ||
Ameide, Café op de Lekdijk | ||
Ameide, J.W. van Puttestraat | ||
Ameide, Hogewaard | ||
Ameide, Molenstraat | ||
Ameide, Prinsengracht |