Lijn 660 Middelstum Concordiaplein - Loppersum Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:55 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 660 rijdt van Middelstum, via Stedum en Westeremden naar Loppersum.
In de ochtendspits wordt er van de Zuiderstraat naar Loppersum gereden en in de middagspits van Loppersum naar het Concordiaplein.
Route
Halte | ||
Middelstum, Concordiaplein | ||
Middelstum, Zuiderstraat | ||
Middelstum, Concordiaplein | ||
Middelstum, Delleweg | ||
Huizinge, E.L. Lubbensweg | ||
Stedum, Bedumerweg | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Fiveldijk | ||
Loppersum, Stork | ||
Loppersum, Busstation |