Lijn 89 Ieper Station - Komen Sint-Annaplein
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:23 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Streekbuslijn 89 in België Bekijk de voormalige lijnen 89 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur (11.00 - 13.00) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 89 rijdt van Ieper via Zillebeke, Hollebeke, Houthem, Zandvoorde en Komen naar Comines.
Route
Halte | ||
Ieper, Busstation | ||
Ieper, Gevangenis | ||
Ieper, Markt | ||
Ieper, Hospitaal | ||
Ieper, Sint-Jozef | ||
Ieper, Watertoren | ||
Ieper, Kruiskalsijde | ||
Zillebeke, Lindeboom | ||
Zillebeke, Dorp | ||
Zillebeke, Wervikstraat 94 | ||
Zillebeke, Berg 60 | ||
Zillebeke, Weg op Zwartleen | ||
Zillebeke, Palingbeek | ||
Hollebeke, Café a l'Entrepote | ||
Hollebeke, Huisnr. 33 | ||
Hollebeke, Dorp | ||
Houthem, Raafstraat | ||
Houthem, Kerk | ||
Houthem, Station | ||
Houthem, Kortewilde | ||
Zandvoorde, Schaprulle | ||
Zandvoorde, Houthemstraat | ||
Komen, Voorstraete | ||
Komen, Fleur de Lin | ||
Komen, Molen | ||
Komen, Ten Brielen | ||
Komen, Christ | ||
Komen, Blauw Hof | ||
Komen, Vijfwegen | ||
Komen, Station | ||
Komen, Sint-Annaplein |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de dienstregeling met ingang van 1 juli 2012 enigszins aangepast. Verder verviel de halte France Mairie in Comines, de halte Sint-Annaplein werd het nieuwe eindpunt.