Lijn 432 Huissen Grevenveld - Nijmegen Wedren
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:04 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 432 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | Vierdaagse 2009 t/m 2012 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 432 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars. Hij rijdt van Huissen via Bemmel en Ressen naar Nijmegen.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.23, 04.23 en 05.23
Route
Halte | ||
Huissen, Grevenveld | ||
Huissen, Nielant | ||
Huissen, Heirweg | ||
Huissen, Loostraat | ||
Huissen, Rabobank | ||
Huissen, Stadswal | ||
Huissen, Binnenveld | ||
Huissen, Valom | ||
Huissen, Florapark | ||
Huissen, Nieuwediep | ||
Huissen, Agropark | ||
Bemmel, Baalsestraat | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Oostervelden | ||
Bemmel, Klappenburgstraat | ||
Bemmel, Wardstraat / Sporthal | ||
Bemmel, Gemeentehuis | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, De Timp | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Ressen, Ressensestraat | ||
Ressen, P+R Waalsprinter | ||
Lent, PMS / Laauwikstraat | ||
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
Nijmegen, De Vereeniging |