Lijn T3 Diets-Heur Kuilenstraat - Lauw Brug
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:36 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Stadsbuslijn T3 in België Bekijk de voormalige lijnen T3 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 3 rijdt van Diets-Heur via Vreren, Nerem, Tongeren, Koninksem en Lauw naar Herstappe.
Alle ritten rijden tot Lauw Kraaibroek als vaste lijndienst, reizigers vanuit Herstappe moeten minimaal 1 uur van tevoren reserveren. Dan rijdt de bus alsnog langs die haltes.
Route
Halte | ||
Diets-Heur, Kuilenstraat | ||
Diets-Heur, Heurstraat | ||
Diets-Heur, Kerk | ||
Diets-Heur, Kapel | ||
Vreren, Kruispunt | ||
Vreren, Kapel | ||
Vreren, Plaats | ||
Vreren, Tumkensstraat | ||
Nerem, Kerk | ||
Nerem, Kremerstraat | ||
Nerem, Brug Henrotte | ||
Nerem, Dreef | ||
Nerem, Brug Henrotte | ||
Nerem, Kleinblookstraat | ||
Nerem, Nieuwe Wijk | ||
Tongeren, De Jeker | ||
Tongeren, Weg naar Industrieterrein | ||
Tongeren, Begijnestraat | ||
Tongeren, Neremweg | ||
Tongeren, De Motten | ||
Tongeren, Luikerpoort | ||
Tongeren, Sint-Truiderpoort | ||
Tongeren, Bilzerpoort | ||
Tongeren, Koemarkt | ||
Tongeren, Station | ||
Tongeren, Koemarkt | ||
Tongeren, Bilzerpoort | ||
Tongeren, Sint-Truiderpoort | ||
Tongeren, Kleine Kasteeltjes | ||
Tongeren, Paspoel / Kerk | ||
Tongeren, Thijslaan | ||
Koninksem, Kerkstraat | ||
Koninksem, Klaproosstraat | ||
Koninksem, Hoogveldstraat | ||
Koninksem, Kapel | ||
Lauw, Daalbroek | ||
Lauw, Donkelstraat | ||
Lauw, Kerk | ||
Lauw, Kraaibroek | ||
Lauw, Kraaibornstraat | ||
Lauw, Kraaibornstraat nr. 69 | ||
Herstappe, Kerk |