Lijn 73 Ronse, Station - Hogerlucht
Stadsbuslijn 73 in België Bekijk de voormalige lijnen 73 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/35 min |
Dal | 1x/35 min |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/35 min |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 73 rijdt van Ronse naar Ronse.
Route
Halte | ||
Ronse, Station | ||
Ronse, Zuidstraat | ||
Ronse, Grote Markt | ||
Ronse, E. Soudansquare | ||
Ronse, Depoorterplein | ||
Ronse, Vuurkruisenstraat | ||
Ronse, Ziekenhuis Hogerlucht | ||
Ronse, Klevestraat | ||
Ronse, Kruisstraat | ||
Ronse, Fiertelmeers | ||
Ronse, Voorzienigheidstraat | ||
Ronse, Spinsterstraat | ||
Ronse, Lange Haagstraat | ||
Ronse, Kasteelstraat | ||
Ronse, Hoogstraat | ||
Ronse, Sturbautstraat | ||
Ronse, Station |