Entiteit Oost-Vlaanderen
Op deze pagina staat een overzicht van de lijnen die rijden binnen de entiteit Oost-Vlaanderen van De Lijn. De entiteit is opgedeeld in vier regio's.
Inhoud
Dender
Gent (regio en centrum)
Vlaamse Ardennen
Waasland
Stadsbus Sint-Niklaas
- Lijn 1 Sint-Niklaas, Koopcentrum - Clementwijk
- Lijn 2 Sint-Niklaas Koopcentrum - Belsele Valk
- Lijn 3 Belsele Hoge Bokstraat - Nieuwkerken-Waas Rusthuis
- Lijn 4 Sint-Niklaas, Ster - Glycinenplein
Streekbus
- Lijn 21 Sinaai Dries - Meerdonk Zandloperstraat
- Lijn 22 Hulst Busstation - Sinaai Dries
- Lijn 23 De Klinge Kerk - Sinaai Dries
- Lijn 27 Lokeren Station - Meerdonk Zandloperstraat
- Lijn 31 Sint-Niklaas Koopcentrum - Doel Dorp
- 35
- 36
- 37
- Lijn 41 Moerbeke Waas Terwest - Sint-Niklaas Koopcentrum
- Lijn 42 Hulst Busstation - Sint Niklaas (B) Koopcentrum
- Lijn 43 Hulst Busstation - Sint Niklaas Koopcentrum
- Lijn 44 Koewacht Grens - Sint Niklaas (B) Koopcentrum
- 49
- 53
- 54
- 68
- 74
- 78
- Lijn 81 Antwerpen Van Eedenplein - Lokeren Station
- Lijn 82 Antwerpen Van Eedenplein - Lokeren Station
- 83
- 84
- 85
- 87
- 89
- Lijn 91 Sint-Niklaas Station - Aalst Station
- Lijn 92 Sint-Niklaas Station - Aalst Station
- Lijn 93 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Station
- Lijn 95 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Station
- Lijn 97 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Station
- Lijn 98 Sint-Niklaas Station - Londerzeel Station
- 99
- 99s
- 252
- 253
- 254
- 257
Belbus
- Lijn 240 Stekene - Sint-Gillis-Waas - Moerbeke
- Lijn 270 Lokeren - Waasmunster
- Lijn 280 Beveren - Kruibeke - Temse
- Lijn 290 Hamme
- Lijn 355 Zele - Berlare