Lijn 658 Nunspeet Vreeweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Buslijn 658 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag (2x per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 658 rijdt van Nunspeet via Elspeet en Uddel naar Apeldoorn.
De eerst rit naar en de laatste rit vanaf Apeldoorn slaat de plaats Nieuw Milligen over.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Vreeweg | ||
Nunspeet, Waterweg | ||
Nunspeet, Berenbosweg | ||
Nunspeet, Station NS | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, Gemeentehuis | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Elspeet, Centrum | ||
Uddel, Markveldweg | ||
Uddel, Uttilochweg | ||
Nieuw Milligen, Kruispunt | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |