Lijn 37 Wageningen Busstation - Herveld De Hoge Hof
Voormalige buslijn 37 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m 28 mei 1994 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn 37 reed van Wageningen via Renkum, Heteren, Randwijk, Zetten en Andelst naar Herveld.
Van maandag t/m vrijdag gold een basis 2-uurdienst over het hele traject tot ongeveer 21.00 uur. In de spitsuren reed enkele rit alleen tussen Wageningen en Heteren. In het weekend werd alleen gereden tussen Herveld en Heteren, in Heteren ging de bus verder als lijn 35.
Deze lijn ontstond op 23 mei 1993 toen het traject Andelst - Heteren - Wageningen van lijn 35 ging rijden onder het lijnnummer 37. Lijn 35 ging van Arnhem naar Heteren rijden. Op 29 mei 1994 werd deze lijn gecombineerd met het traject Zetten - Rhenen van lijn 43 tot een nieuwe lijn 37 van Wageningen naar Rhenen.
Route
Halte | ||
Wageningen, Busstation | ||
Wageningen, Arboretumlaan | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Ziekenhuis | ||
Wageningen, Oranjelaan | ||
Renkum, Grotelaan | ||
Renkum, Bokkedijk | ||
Renkum, Campman | ||
Renkum, Nieuweweg | ||
Renkum, Europalaan | ||
Renkum, Don Boscoweg | ||
Renkum, Groeneweg | ||
Renkum, Heidestein | ||
Heteren, Achterstraat | ||
Heteren, Nachtegaalstraat | ||
Heteren, Beemdhof | ||
Heteren, Nachtegaalstraat | ||
Heteren, Elzenpas | ||
Heteren, Ni00 | ||
Heteren, Jansen van Doorn | ||
Randwijk, Nijburgsestraat | ||
Randwijk, Bredeweg | ||
Randwijk, Pr. Bernhardlaan | ||
Randwijk, PGEM | ||
Randwijk, De Bouwing | ||
Randwijk, RK Kerk | ||
Andelst, Lingebrug | ||
Andelst, Molenstraat | ||
Andelst, Hoofdstraat | ||
Andelst, Stationsstraat | ||
Andelst, Brittanjesingel | ||
Andelst, Station NS | ||
Zetten, Industrieweg | ||
Zetten, Monument | ||
Zetten, Wilhelminastraat | ||
Herveld, De Hoge Hof |