Lijn 76 Roermond Busstation - Swalmen Markt
Voormalige buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 75 reed van Roermond via Asenray en Boukoul naar Swalmen.
De eerste en laatste twee ritten van de dag hadden Boukoul als begin- en eindpunt.
Route
Halte | ||
Roermond, Busstation | ||
Roermond, Oranjelaan / Ziekenhuis | ||
Maasniel, Lindenlaan / Roncalli | ||
Maasniel, Oranjelaan / Roncalli | ||
Maasniel, Lindenlaan 41 | ||
Maasniel, Esdoornlaan / Gebroeklaan | ||
Maasniel, Achilleslaan / Kerkeveldlaan | ||
Roermond, Oranjelaan / Castorstraat | ||
Roermond, Oranjelaan / Jagerstraat | ||
Asenray, Oranjelaan / St.-Wirosingel | ||
Asenray, Straterhof | ||
Asenray, Cornelishof / Thuserhof | ||
Asenray, De Keizer | ||
Asenray, Dorpsstraat 58/67 | ||
Asenray, Dorpsstraat / Elmpterweg | ||
Boukoul, Maalbroek | ||
Boukoul, Boven Boukoul | ||
Boukoul, Kerk | ||
Boukoul, Riet | ||
Swalmen, Kasteel Hillenraedt | ||
Swalmen, Meestersweg / School | ||
Swalmen, Gevaren / Asseltsestraat | ||
Swalmen, Gevaren | ||
Swalmen, Markt |