Zoekresultaten
Maak de pagina "Station Zoutkamp" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- | [[Lijn 10 Assen Station - Winschoten Station|Assen - Rolde - Gieten - De Hilte / Eexterzandvoort - Bareveld - Wildervank | [[Lijn 13 Veendam Busstation - Winschoten Station|Veendam - Muntendam - Meeden - Westerlee - Heiligerlee - Winschoten]]16 kB (2.332 woorden) - 19 jun 2020 10:54
- ...auwerd - Winsum - Mensingeweer - Eenrum - Wehe den Hoorn - Leens - Ulrum - Zoutkamp ...Sauwerd, Winsum, Mensingeweer, Eenrum, Wehe den Hoorn, Leens en Ulrum naar Zoutkamp.3 kB (402 woorden) - 22 feb 2017 20:04
- ...|lijn 65]]. Op zon- en feestdagen werd er ook gereden tussen Hornhuizen en Zoutkamp. {{RouteRij| {{Rimg|0sTr}} | [[Groningen|Groningen, Centraal Station]]}}2 kB (232 woorden) - 19 jan 2015 00:42
- |route=Zoutkamp → Ulrum → Leens → Kloosterburen → Pieterburen → Westernieland... '''Lijn 69''' reed van Zoutkamp via Ulrum, Leens, Kloosterburen, Pieterburen, Westernieland en Den Andel na2 kB (200 woorden) - 13 jun 2018 21:21
- | [[Lijn 10 Assen Station - Winschoten Station|Assen - Rolde - Gieten - De Hilte / Eexterzandvoort - Bareveld - Wildervank | [[Lijn 13 Veendam Busstation - Winschoten Station|Veendam - Muntendam - Meeden - Westerlee - Heiligerlee - Winschoten]]22 kB (3.196 woorden) - 19 jun 2020 10:51
- ...n dan doorgingen naar Zoutkamp als [[Lijn 165 Groningen Centraal Station - Zoutkamp GADO|lijn 165]] v.v. In Winsum waren er enkele ritten tussen het Station en de scholen bij Twaalfhoven. Deze ritten reden niet in de schoolvakanties2 kB (276 woorden) - 3 mrt 2015 18:21
- ...Wehe Den Hoorn met een overstap op [[Lijn 65 Groningen Centraal Station - Zoutkamp GADO|lijn 65]]. {{RouteRij| {{Rimg|0sTr}} | [[Winsum|Winsum, Station NS]]}}2 kB (292 woorden) - 3 jan 2017 15:56
- ...Adorp - Sauwerd - Winsum - Mensingeweer - Wehe den Hoorn - Leens - Ulrum - Zoutkamp ...gen via Sauwerd, Winsum, Mensingeweer, Wehe den Hoorn, Leens en Ulrum naar Zoutkamp.2 kB (239 woorden) - 26 okt 2020 20:13
- | [[Lijn 10 Assen Station - Winschoten Station|Assen - Rolde - Gieten - De Hilte / Eexterzandvoort - Bareveld - Wildervank | [[Lijn 13 Veendam Busstation - Winschoten Station|Veendam - Muntendam - Meeden - Westerlee - Heiligerlee - Winschoten]]25 kB (3.639 woorden) - 19 jun 2020 10:51
- |opvolger=[[Lijn 32 Zuidhorn Station - Kollum Nij Meckema|32]] ...k, de overige ritten sloten in Niezijl aan op [[Lijn 37 Groningen Centraal Station - Grijpskerk De Wierde|lijn 37]] van/naar Groningen.3 kB (396 woorden) - 21 apr 2024 12:44
- ...ord - De Punt Busstation|Station Noord - Korrewegwijk - Centrum - Centraal Station - De Wijert - Eelderwolde - Paterswolde - Eelde - De Punt]] ...semeer|(Station Noord - Selwerd -) Vinkhuizen - Awijk - Centrum - Centraal Station - Corpus den Hoorn - Hoornse Meer]]36 kB (5.226 woorden) - 20 nov 2023 20:20
- | [[Lijn 2 Assen Station - Hoogezand GADO|Assen - Loon - Zuidlaren - De Groeve - Kropswolde - Marten | [[Lijn 3 Groningen Station - Ter Apel Busstation|Groningen - Waterhuizen - Hoogezand - Bareveld - Stad6 kB (855 woorden) - 1 jun 2020 09:50
- | [[Lijn 2 Assen Station - Hoogezand GADO|Assen - Loon - Taarlo - Zeegse - Zuidlaren - De Groeve - K | [[Lijn 3 Groningen Station - Ter Apel Busstation|Groningen - Waterhuizen - Hoogezand - Bareveld - Stad6 kB (926 woorden) - 19 jun 2020 09:47
- | [[Lijn 2 Assen Station - Hoogezand GADO|Assen - Loon - Taarlo - Oude Molen - Zeegse - Zuidlaren - | [[Lijn 3 Groningen Station - Ter Apel Busstation|Groningen - Waterhuizen - Westerbroek - Foxhol - Hoog7 kB (1.110 woorden) - 10 nov 2021 21:53
- | [[Lijn 2 Assen Station - Hoogezand GADO|Assen - Loon - Taarlo - Oude Molen - Zeegse - Zuidlaren - | [[Lijn 3 Groningen Station - Ter Apel Busstation|Groningen - Westerbroek - Hoogezand - Kielwindeweer -9 kB (1.333 woorden) - 26 mei 2024 21:11
- ...rd. Vandaar reed deze rit als [[Lijn 36 Zoutkamp GADO - Groningen Centraal Station|lijn 36 naar Groningen]]1 kB (195 woorden) - 1 jun 2020 09:54
- |route=Zoutkamp - Niekerk - Houwerzijl - Zuurdijk - Warfhuizen - Schouwerzijl - Roodehaan - |opvolger=[[Lijn 36 Zoutkamp GADO garage - Oldehove Buitensingel/Hofmastraat| 36]]4 kB (531 woorden) - 8 jun 2020 18:39
- ...an op [[Lijn 65 Groningen Autobusstation - Lauwersoog Steiger|lijn 65 naar Zoutkamp en Groningen]] en [[Lijn 67 Groningen Autobusstation - Hornhuizen Kerk|lijn {{RouteRij| {{Rimg|rsT0}} | [[Winsum|Winsum, Station NS]]}}851 bytes (111 woorden) - 28 jan 2016 12:10
- ...nnikoog]]. In de voege ochtend van maandag t/m vrijdag reed er een rit van Zoutkamp via Vierhuizen naar Lauwersoog. {{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsTr}}| [[Winsum|Winsum, Station NS]]}}2 kB (275 woorden) - 1 jan 2020 12:57
- ...en Station - Oldehove Buitensingel/Hofmastraat| 35]], [[Lijn 135 Groningen Station - Oldehove Buitensingel/Hofmastraat| 135]] ...de laatste rit na Saaksum als [[Lijn 36 Zoutkamp GADO - Groningen Centraal Station|lijn 36]] terug reden naar Groningen via Oostum en Aduard. Op zondagen werd6 kB (946 woorden) - 8 jun 2020 16:04
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.